Deník Sáry: Sendvič se dvěma divochy z baru


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Sáry: Sendvič se dvěma divochy z baru

Když chcete trojku, zajděte do baru. Aspoň tak to praktikuju já. Posledně jsem sehnala dva libové borce, kteří by mohli soutěžit o Péro roku. Málem mi těmi svými kládami roztrhli koutky, ale co bych neudělala pro dobrou mrdačku.

Moje vytahaná kunda byla sice roztoužená a promočená, ale Libor si vybral tu druhou užší díru. Mirek mi ptáka narval do pusy. Chvíli jsem kouřila, chvíli honila. Liborkovi asi překáželo moje spodní prádlo, protože ho roztrhal. Teď už mu nic nebránilo vymrdat mi análech. Koule pleskaly o moji prdel, ale ne na dlouho. Hoši se chtěli často měnit. Vzal si mě zezadu Mirek, zatímco jsem v puse zpracovával Liborovo nádobíčko.

Oba mě drželi za krk, a každý se hnal za vlastním vyvrcholením. Pak si hoši vzpomněli i na mou chudinku pičku, a tak i ta dostala, co proto. Už jsem nebyla tak těsná jako kdysi, ale snažila jsem se okolo ptáka uvnitř stáhnout svaly, aby si to pořádně užil.

Do prdelky se mi pak vtlačil druhý týpek. Třeli se uvnitř o sebe, a moje hlava přestala sloužit. Pohybovala jsem se na hraně rozkoše a bolesti, když mě tahali za vlasy a drželi pod krkem, ale nestěžovala jsem si. Chtěla jsem být vymrdaná na další týden, a tímhle tempem mi bude trvat, než dám normálně nohy k sobě.

Někdo mě začal pleskat po zadnici. Po každém plácnutí se celá zatřásla, stejně jako se třásly moje kozičky při každém přírazu. Oběma jsem očistila klacky a pánové se vyměnili. Během výměny načerpali síly. Měla jsem opřenou hlavu a užívala si bušení mezi nohama. Hned mě ale vyvedli z omylu, a v puse jsem znovu měla péro. Pořádně jsem ho naslinila, aby pěkně klouzalo. Do prdelky mi zajelo jako po másle. Znovu se třeli uvnitř mě. Křičela jsem a chtěla víc. Chtěla jsem je oba vyždímat, cítit, jak do mě najedmou stříkají.

Posadili mě na jedno péro, které okamžitě začalo přirážet. Druhé se přidalo zepředu hned vzápětí. Chlapci zkoušeli různé polohy. Nechala jsem je dělat, co chtěli, a jen jsem si vychutnávala tu slast uvnitř. Zakončili jsme to běžně – dvěma stříkanci do mojí nedočkavé pusy.

Vaše kuřačka Sára

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa