Deník Sáry: Divoký sex s vojákem Lukášem


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Sáry: Divoký sex s vojákem Lukášem

Zbožňuju kouření ptáků. Dlouhými pravidelnými tahy ho zpracovávat a cítit, jak mi roste v puse. Netrvá mi dlouho a přestávám se ovládat. Bradavky mi vzrušením tvrdnou, a já pokračuju v tom slaném potěšení. Rukama nedočkavě hnětu kořen jeho péra a koule, které velikostí připomínají pingpongáče. Lukášova ruka mi svírá vlasy a pobízí mě k další práci. Na řadu přichází moje roztoužená kočička, ze které tečou proudem šťávičky.

Sedám si na kraj opěrky, aby měl můj Tarzan moje záhyby přímo před obličejem. Lehce mě projede pipinu jedním dlouhým prstem, a pak zkušeně přidá další. Pevnými nárazy si mě připravuje pro svůj klacek. Mačkám si bradavky a jsem čím dál tím víc nadržená. Vlním se v bocích a představuju si, že už mám v sobě jeho kládu. Jeho mučení ale pokračuje, když přidá třetí prst a ještě zrychlí. Sténám a dožaduju se jeho ptáka. Když obkročmo dosednu, ani jeden z nás nemarní čas. Zvedám se a klesám na jeho ptáku, zatímco on naše šukání řídí rukama na mých bocích. Lukáš za mnou těžce oddechuje, a já dosedám jak šílená v rychlém tempu. Kundička mi hoří a nalitá prsa mi pěkně poskakují ve vzduchu. Cítím, že kanec pode mnou už bude a pořádně ho v sobě zmáčknu, abych nám to oběma urychlila, a my se na to mohly vrhnout znovu. Luky pochopí a prsty najde můj klitoris. Mačká a masíruje, až se mi začínají stahovat svaly okolo něj. Občas vyjede polaskat moje tvrdé bradavky. Chybí nám oběma tak málo. Najednou ze mě vyjede a strhne mokrý kondom, aby mi mohl pocákat kozičky a obličej. S úctou slížu všechno, co mu na kládě zbyde a ještě chvíli se mazlím s jeho nádobíčkem. Pozoruje mě přivřenýma očima a pak mě povalí, abych si vyvrcholení užila i já.

Vaše Sárka

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa