Deník Markétky: Trojka na odreagování


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Markétky: Trojka na odreagováníMěla jsem mizernou náladu. Celý den jsem se akorát dohadovala s idioty, kteří mají potřebu všechno kritizovat. Byla jsem unavená, všechno mě bolelo. Celá má únava ale mávnutím kouzelného proutku zmizela, když jsem zjistila, co mi připravila Martinka s jejím novým borcem.

S Martí jsme se o sebe třely kozičkami. Krasavec Robert mě začal lízat zadeček. Marťa už byla rozjetá, zbývala jsem já a Robert. Pomalu jsme se vysoukaly z našeho spodního prádla a předvedly Bertíkovi naše zadečky. Potom jsme se přisály na jeho kládu. Jedna kouřila dlouhý péro, zatímco druhá vsávala jeho úžasný kulky. Dvakrát jsme se vyměnily, a jemu už stál jako stožár.

Neváhala jsem a vyskočila do sedla. Vrážela jsem si ho hluboko do sebe, a Bert mě jemně přidržoval za boky. Slastně jsem kňourala. Přizvukovala mi i Martinka, která se Bertovi posadila obkročmo na obličej. Jezdila jsem na úžasným ptáku a hladila svoji kamarádku.

Pak jsme se vyměnily. Martina si vrazila jeho ocas do promočené kočičky, a já se mu nastavila na jeho šikovný hbitý jazyk. Marťa stále přirážela a rukou si pomáhala na naběhlém poštěváčku.

Klekla jsem si a Bert mě začal šukat zezadu. Hlavou jsem se uvelebila mezi nohama mojí nejlepší kamarádky a lízala o sto šest. Ještě jednou jsme se vyměnily a dál se vzájemně mučili. Robert nás odměnil slaďoučkou odměnou.

Vaše hříšná Markétka

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa