Deník Markétky: Tajná erotická masáž s přítelem masérem


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Markétky: Tajná erotická masáž s přítelem masérem

Od mého přítele Davida jsem dostala poukázku na erotickou masáž. Nejprve mi bylo trapně. Hodí se to? Co když budu vyvádět? Nakonec však zvědavost zvítězila a já přišla na domluvené místo. Jaké to bylo překvapení, když jsem zjistila, že masérem není nikdo jiný než právě David. Zvlhla jsem…

Zavedl mě do místnosti, kde bylo přítmí, a vonělo to tam po nějaké orientální květině. Ustlal mi na lůžku a celou mne nejdříve promazal vonným olejem. Prdelku, záda, nohy, aby se bolavé svaly uvolnily. Pak se přemístil na přední část mého žádostivého těla. Pomazal mi bradavky, hrudník, i bříško a jižnější část.

Snažila jsem se nekazit zábavu a být v klidu, ale moje bradavky trčely do vzduchu a on se na ně schválně zaměřil o to víc. Políbil mě. Zpočátku klidně a něžně. Čím níž ale putovala jeho ruka, tím naléhavěji jsem ho potřebovala. Prstem mi sjel mezi stehna a začal jím týrat můj klitoris. Nemohla jsem si pomoct, a začala se po d ním svíjet. Prsa jsem mu tiskla do dlaní a přitahovala si ho k sobě. Konečně mi dovolil vstát a postarat se o něj. Byl vidět, jak je vzrušený, protože jeho erekce tlačila na kalhoty.

Zbavila jsem ho přebytečných kalhot a nedočkavě ho začal kouřit. Po chvíli si přitáhl můj obličej a políbil mě. Neztrácela jsem ale čas a i během toho laskala jeho koule a citlivá místečka kus za nimi. Zatímco jsme se líbali, začal mě tlačit na lůžko a já spokojeně rozevřela stehna jako pozvání. Stále hledal má prsa a tvrdé bradavky. Pohyboval se klidně, ale s jasným cílem. Vzdychala jsem mu do pusy, zatímco moje kočička okolo něj pulsovala. Pak jsem se vyhoupla na něj, a sama začala dosedat na jeho ptáka. Kroužila jsem na něm boky, a on mě přidržoval zadeček. Vycházel mi vstříc svými boky a oba jsme začali hlasitě sténat.

Prsa mi poskakovala, a já se začala kousat do rtů, abych nás neprozradil svým sténáním. Když mě přetočil na kolena, svírala jsem křečovitě podložku a stahovala okolo něj svaly mojí broskvičky. Pak už jsem jen cítila, jak se ve mně roztřásl. Několikrát stříknul dovnitř, a zbytek zanechal na mé prdelce.

Vaše vlhká Markétka

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa