Deník Markétky: Ranní koupelnový sex s Martinkou


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Markétky: Ranní koupelnový sex s MartinkouRáno jsem se sprchovala, měla jsem v noci děsivé sny, a tak jsem byla rozrušená. Ještěže mě Martinka vždycky vyslechne, a pomůže mi. Konejšivě mě objala a políbila, že bude zas všechno fajn.

Začaly jsme se líbat o něco méně kamarádsky. Prsty jsem jí čechrala vlasy a jezdila po krku. Byla jsem ještě vlhká ze sprchy a Martina byla zase pěkně nadržená. Vlezla si ke mě do vany, kde jsme se vzájemně namydlily a užívaly si vzájemných doteků. Nevynechaly jsme ani bradavky, ani místečko mezi nohama.

Začala jsem jí olizovat bradavky. Nejdřív jednu, a pak druhou. Žlábkem jsem jazykem sjela na bříško, a pak na stehna. Chvilku jsem jí trápila a pak jsem se zabořila do její mokré kundičky. Nejdřív jsem její hrášek jenom olizovala, pak jsem ho ale prudce vsála a začala pracovat. Druhou rukou jsem jí začala projíždět její dírku. Prstila jsem ji, a pusou se přisála k tuhé bradavce.

Ona mi moje snažení oplatila vibrátorkem. Neměla slitování a dřela mi můj poklad. Vyrážela jsem jí boky vstříc, a pak jsem zvrátila hlavu a udělala se. Prodlužovala můj orgasmus, co se dalo. Ví, co zbožňuju. Její laskavost jsem jí vrátila i s úroky.

Unavená Markétka

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa