Deník Markétky: Odpolední milování s Karlem


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Markétky: Odpolední milování s Karlem

S Karlem už jsme nebyli žádný neviňátka. Něco už jsme zažili, spolu i s jinými partnery. Oba to máme rádi tvrdě, ale jednou za čase se pomilujeme. Beze spěchu, v klidu a dlouze. Ráda převezmu iniciativu a začnu laskat jeho ptáka nedočkavým jazýčkem.

Pěkně odspoda ho něžně oblížu, nevynechám kulky, ani hlavičku. Než se naděju, už stojí v pozoru, a tak může začít ta pravá kuřba. Objedu mu jazykem špičku, najdu jeho citlivou rýhu, a dál ho přivádím k šílenství. On sám málokdy vydrží a často si mě přitáhne kundičkou na obličej. Polaská mi klitoris i zadní dírku. Když jsem mokrá, zajede dovnitř a pomalými dlouhými tahy přinutí moje tělo, aby zvlhlo ještě víc.

Opatrně na něj nasednu a drobnými tahy začnu dosedat. Kája mě pak chytí za boky a donutí mě zrychlit, i když já bych to vůbec nepotřebovala. Udělala bych pro něj ale cokoliv, a tak změnu tempa nechám s radostí na něm. Rád se do mě boří znovu a znovu. Jsem horká a moje kočička okolo jeho klacku natěšeně pulzuje. Sám mě začne nabodávat, zezadu, to máme rádi oba. Hladí mě jemně po zádech a prdelce.

S nadšením mu boky vycházím vstříc a zvedám se za ním do kleku, čímž se do mě zaboří ještě hlouběji. Hravě mě kousne do krku a donutí znovu klesnout na čtyři. Projíždí mi mou dírku a oba víme, že za chvíli budeme. Povalí mě na záda a kouše mě do bradavek, zatímco jeho ruka mě zpracovává zevnitř, už jsem skoro hotová, ale znovu změna. Místo jeho ruky v sobě cítím jeho ptáka.

Společně sténáme a blížíme se vyvrcholení. Karel ještě zrychlí. Pak prudce zvrátí hlavu a já se kolem něj stáhnu, abych mu pomohla. O chvíli později se celý rozklepe, a já cítím, jak mi stříká uvnitř do kundičky. Pak mě hladově políbí, olízne klitoris a zaměří se na mě. Cítím, jak mi po zadečku teče jeho sperma, a užívám si jeho pozornosti.

Vaše mírně unavená Markéta


Porno videa