Deník Markétky: Danovo vášnivé stříkání do mé nedočkavé kundičky


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Markétky: Danovo vášnivé stříkání do mé nedočkavé kundičky

Leželi jsme s Danem v posteli v jeho super milionářské vile. Něžně mě hladil po citlivých místech, a přestože jsme měli už za sebou několik vyvrcholení, do zadečku mě znovu tlačil jeho penis, a moje ještě vlhká kočička od jeho spermatu nedočkavě tepala. Líbali jsme se, a on se důležitě podíval dolů na své nářadíčko. Na nic jsem nečekala a zahájila jsem další kolo.

Byla jsem jako dítě s oblíbeným lízátkem. Hladově a s chutí jsem ho ocucávala, olizovala a sála ve své puse. Užívala jsem si svou vlastní slanost na jazyku a těšila se, až ho zase budu mít uvnitř mé těsné broskvičky. Přetočil mě pod sebe, a vrhnul se mi mezi nohy. Z otvůrku mi slízal vlhkost z předešlého sexu a netrpělivě se mi přisál na růžový poštěváček. Nejprve jen kroužil okolo a náhodou se ho dotýkal špičkou jazyka. Pak ale našel jeho nejcitlivější bod a tvrdě zaútočil. Svíjela jsem se pod jeho nájezdy a dožadovala se jeho krasavce. Na nic nečekal a prudce do mě vstoupil. Chytil mě za zadnici a boky a začal do mě bušit. Nejprve pomalu, pak začal postupně zrychlovat. Prstem mi jemně škádlil klitoris, a moje maličkost byla v sedmém nebi. Opírala jsem se o jeho svaly na hrudníku a vášnivě ho okusovala. Pak si mě vzal Daneček zezadu.

Několikrát mi ptákem ťuknul do poštěváčku. Chvilku mě dráždil, a pak mi vyplnil kundičku svým ptákem. Prstíkem stále dráždil rozkoší bolavý klitoris. Líbal mě za krkem, na bradu. Sem tam mě dráždivě zatahal za ret, nebo kousnul do jazyka. Lapala jsem po dechu a on fascinovaně sledoval můj obličej.

Viděl v něm, jak moc se mi jeho práce líbí, a tak pokračoval v tom mučení. Krátkými rychlými výpady mě hnal k vyvrcholení a já viděla v jeho očích, jak hodně se musí ovládat, aby se hned teď neudělal. Kundička mi tekla a náruživě ho v sobě tiskla. Rozhodla jsem si rukou pomoct a sama našla citlivý klitoris. Vzdychala jsem a těšila se, až vyždímu toho ptáka v mé kundičce.

Stáhla jsem svaly okolo jeho klády. Ještě několikrát do mě zuřivě přirazil až po koule, zašeptal mi do ucha sprosťárnu, a pak už jsem jen cítila, jak do mě tryská jeho sperma. Pomalu opustil moji broskvičku a vděčně mi líbal ouško. Cítila jsem, jak ze mě pomalu vytéká horké vlhko, a potají doufala, že jsme ještě neskončili.

Vaše mokrá Markétka

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa