Deník Kláry: Vášnivý sex se zakomplexovaným Martinem


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Kláry: Vášnivý sex se zakomplexovaným Martinem

Tentokrát jsem si našla přítele v jednom pražském klubíku. Dali jsme se do řeči náhodně, když do mě vrazil po hádce s přítelkyní. Vyčítala mu neschopnost posteli. Očividně měl nějaký komplex, a tak jsem mu nabídla, že ho společně můžeme vyřešit. A nechápu teda, na co si ta koza stěžovala.

Než jsem se rozkoukala, byla jsem bez podprsenky a s ptákem v puse. Stačilo mu málo, asi ho celá akce rajcovala stejně jako mě. Prudce v rukou stiskl moje kozy a vtlačil mě do postele. Roztáhla jsem nohy a on mi políbil moji kočičku. Zlehka ji několikrát vášnivě oblíznul, a pak prstem našel ten pravý bod uvnitř.

Najednou ve mně byl až po koule. Je fakt, že s předehrou se moc nezdržoval, ale to co stihl, bylo super. Prudce mě vymrdával a dokazoval sám době, že sakra ví, co dělá. Vlnila jsem se proti němu, ale nasadil prudké tempo, kterému jsem moc nestačila. Jenom jsem před ním hekala a užívala si pocit plné kundy.

Zmáčkla jsem ho uvnitř a vynutila si jeho sténání. Rukama si mě přidržoval v bocích, a sotva jsem mu dala příležitost, vzal si mě zezadu. Propleskl mi řádně obě půlky a bezohledně do mě bušil prudkými nárazy. Nestěžovala jsem si, naopak. Od mladýho zajíčka to bylo příjemný oživení. Ale to nejlepší teprve přišlo. Zvedl mi zadek vysoko nad hlavu, a pumpoval do mé nenasytné díry, až jsem si myslela, že se hnedka udělám. Prstem mi sjel na klitoris, a než jsme se nadáli, zařvala jsem, a prudce se udělala.

Martin po mém uspokojení začal pracovat i na sobě. Prudce si mě na sebe narážel, líbal mi kozy znovu a znovu, dokud se na mě prudce nevystříkal. Do poslední chvíle si mě ale vychutnával a nenechal mě ani na chvíli pochybovat, že stojí za to ho vidět znovu.

Vaše Klára

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa