Deník Kláry: Pan neznámý mi vojel spolubydlící v mé přítomnosti


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Kláry: Pan neznámý mi vojel spolubydlící v mé přítomnosti

Vzpomínám si na jednu mou spolubydlící z vejšky. Byla to Japonka, která nesnášela, že je Japonka. Dělala všechno proto, aby se tak nechovala, a aby tak nevypadala. Rebelka, která mě hodně inspirovala. Šmírovala jsem jí často při sexu, protože do bytu si vodila všelijaké týpky. Možná chodila za peníze, a možná jí prostě bylo jedno s kým. Tentokrát přitáhla domů staršího chlápka, se kterým si to divoce rozdala.

Dlouho se nic nedělo, a pak najednou měla jeho péro v puse. Přidržoval si jí za vlasy a nutil ji k co nejhlubšímu zásunu. Rozvalil se na postel a nechal malou Tinku, aby mu z povadlého klacku udělala péro, na které jsem chuť dostala i já.

Hlavu jí narážel na sebe, a pak jí začal svlékat. Aniž by si ji připravil, prudce ho do ní narval a začal ji mrdat. Prdelku jí roztahoval a občas zajel k druhému otvoru. Bylo to hrubé, bez citů, ale jim se to oběma podle zvuků moc líbilo. A mně taky. Byla jsem na bobku ve své skrýši a ruka mi sama sjela mezi nohy na poštěváček.

Muž popadl drobnou Tinu za zadek a vytáhl ji do sedu. Zuby jí poškrábal bradavku a stoupl si. Držela se ho kolem krku a on je zespodu nakládal jako zvíře. Obličej měl v křeči a zdál se být někde mimo. Tina sjela navlhčenými prsty na ke své pipince a hrála si sama se sebou. Vzdychala a tvrdé bradavky tmavly. Házela hlavou sem a tam, ale neudělala se.

Ten chlap jí držel nohy daleko od sebe a užíval si její poddajnosti. Pak jí dovolil být nahoře. Místo do kundičky jí ale vjel do staženého otvůrku vzadu. Neměla čas s tím bojovat, protože jakmile byl uvnitř, začal prudce přirážet. Tina se znovu vrátila ke svému poštěváčku. Stejně jako z mojí kundičky, tak i z její, vytékaly slané šťávičky a stékaly až dozadu k zadečku. Prstem druhé ruky jsem napodobila pohyby muže a vrážela si dva prsty do zadečku.

Zůstala jsem potichu, i když jsem se mocně udělala. Oni by mě ale stejně neslyšeli, protože v tu chvíli nakládal pan neznámý Tinu zezadu, a oba byli na pokraji bouřlivého orgasmu. Ležela jsem svalená a fascinovaně sledovala, jak Tina čistí jeho ocas svými naběhlými rtíky.

Vaše Klára

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa