Deník Kláry: Čtyřka s drsnými černochy


Prosím počkejte, až se video načte do stránky. Je možné, že se video v některých případech nenačte. Je to způsobeno buď momentálním výpadkem zdrojového serveru nebo tím, že bylo dané video provozovatelem smazáno. Nefunkční videa po nějaké době mažeme také.


line
line


Deník Kláry: Čtyřka s drsnými černochy

Když seženete chlapa, který vás poslechne, nebo lépe řečeno musí poslechnout, není si nač stěžovat a jdete spát velice příjemně unavená. Já se rozhodla přes jednoho známého využít nabídky pobavit se zase po nějaké době s černouškem. Obecně – jsou tak roztomilí.

Nejvíc ale, když mají svázané ruce a zavázané oči. A ještě víc, když vy máte bičík. Prudce a hrubě jsem mu hmátla do kalhot a vytáhla mu toho fešáka. Začala jsem kouřit jako divá, zatímco okolo mě tři další začali honit a dožadovat se mé horké pusy. Měla jsem mít situaci pod kontrolou, ale něco se zvrtlo. Najednou jsem měla černého ptáka až na mandlích.

Přistála mi facka a někdo mě začal tahat za vlasy. Další mi držel ruce, abych se nemohla moc hýbat. Rvali se mi do krku, i když jsem občas začala dávit. Neodradilo je to, naopak. Vypadali, že si to užívají a dál mi přiráželi do huby. Když se mi konečně jeden vystříkal do krku, bez chvíle na vzpamatování se mi tam nacpal další. Když se vystřídali, jeden z nich si mě na toho obrovského tmavého čuráka narazil a začal tvrdě vymrdávat moji oteklou kundičku. Bolelo mě celé tělo, ale ti tři mě nutili pokračovat na dalším péru. Snažila jsem se přirážet tak, jak chtěli, aby mě nepřišli potrestat.

Jeden se mi znovu natlačil do horké pusy, zatímco ten poslední mi roztahoval zadeček, aby do něj mohl nacpat svého obra. Mrdali mě tvrdě a neptali se, jestli to bolí. Chvílemi jsem myslela, že omdlím, ale kupodivu mě ta hrubost spíš vzrušovala, než pohoršovala. Byla jsem mokrá víc než kdy jindy a i s ptákem v puse jsem hlasitě kňourala.

Věděla jsem, že druhý den nebudu moc chodit, jak mě všechny dírky pálily, ale nestěžovala jsem si. Tušila jsem, že bych je tím pobídla ještě víc. Drželi mi nohy, brali si mě v sedě, v leže, na boku. Byla jsem nadržená a snažila jsem se udělat, abych konečně uvolnila moji kundičku, ale nedovolili mi to. Jeden mě nabodl pičku, druhý análek, a já jen vřískala mezi nimi na celé kolo. Pleskala jsem se do bradavek a úplně se přestala kontrolovat.

Konečně jsem se udělala a oni také. Jenže jednou ani zdaleka nestačilo…

Vaše bolavá Klára

Podívejte se i na další díly našeho seriálu Deníky českých holek! 


Porno videa